Понуди
  Filters
  Пребарување

  МАРТИ Ресорт - Скала Сотира

  €119,00
  Марти Ресорт е лоциран во Скала Сотира на самата плажа . Вилата располага со 1/2, 1/2+1 студија (два класични кревети и софа) и 1/3+1 апартман , опремени со нов модерен мебел, мини фрижидер, ТВ, фен, клима (со доплата),Wi - Fi и сопствена тераса. Вилата има сопствен убаво уреден двор со ресторан и базен со лежалки детско катче. Вилата има сопствен паркинг.

  Marti resort - Skala Sotira

  Цените се за ноќевање со појадок по лице за 7 дена

  термин Број на ноќи 1/2  студио - стандардна соба (Sea View) 1/2  +1 студио - стандардна соба (Sea View) 1/3+1 апартман (Garden View)
      мин. 2 лица мин. 3 лица мин. 4 лица
  10.07.2021 7НП            229 €               179 €              149 €
  17.07.2021 7НП            250 €               195 €              169 €
  24.07.2021 7НП            275 €               210 €              199 €
  31.07.2021 7НП            275 €               210 €              199 €
  07.08.2021 7НП            275 €               210 €              199 €
  14.08.2021 7НП            269 €               205 €              195 €
  21.08.2021 7НП            229 €               179 €              149 €
  28.08.2021 7НП            229 €               179 €              149 €
  04.09.2021 7НП            199 €               159 €              139 €
  11.09.2021 7НП            169 €               135 €              125 €
  18.09.2021 7НП            159 €               129 €              119 €

   

  Дополнителни информации                            
  * Дете 0-5.99г со 2 возрасни лица во соба - бесплатно без помошен кревет                      
  *Дете 6-11.99г со 2 возрасни лица во соба - 10% попуст                           
  * клима - 5 евра по соба на ден (опционално)                          
  * доплата за полупансион  15 евра по лице на ден                          
  * задолжителна туристичка такса (се плаќа во објектот) 0,5 евра по соба на ден                      
  * задолжителна доплата за "handling fee" на локалната агенција (се плаќа во агенција) - 1 евро по лице на ден                
  * во собите има  мини фрижидер                            
  * доплата за автобуски превоз на релација Скопје - Тасос - Скопје со вклучен траект и трансфер до апартмани - 60 евра за возрасни ( 40 евра за деца 2-12 години, 0-2 години БЕСПЛАТНО (не користи седиште))
  *** потребен е минимум од 20 лица за реализација на автобускиот превоз (во случај на помал број на пријавени лица превозот ќе биде со минибус и можност за зголемување на цената)    
  *** можност за повеќе или помалку ноќевања                           

  Marti resort - Skala Sotira

  Цените се за ноќевање со појадок по лице за 7 дена

  термин Број на ноќи 1/2  студио - стандардна соба (Sea View) 1/2  +1 студио - стандардна соба (Sea View) 1/3+1 апартман (Garden View)
      мин. 2 лица мин. 3 лица мин. 4 лица
  10.07.2021 7НП            229 €               179 €              149 €
  17.07.2021 7НП            250 €               195 €              169 €
  24.07.2021 7НП            275 €               210 €              199 €
  31.07.2021 7НП            275 €               210 €              199 €
  07.08.2021 7НП            275 €               210 €              199 €
  14.08.2021 7НП            269 €               205 €              195 €
  21.08.2021 7НП            229 €               179 €              149 €
  28.08.2021 7НП            229 €               179 €              149 €
  04.09.2021 7НП            199 €               159 €              139 €
  11.09.2021 7НП            169 €               135 €              125 €
  18.09.2021 7НП            159 €               129 €              119 €

   

  Дополнителни информации                            
  * Дете 0-5.99г со 2 возрасни лица во соба - бесплатно без помошен кревет                      
  *Дете 6-11.99г со 2 возрасни лица во соба - 10% попуст                           
  * клима - 5 евра по соба на ден (опционално)                          
  * доплата за полупансион  15 евра по лице на ден                          
  * задолжителна туристичка такса (се плаќа во објектот) 0,5 евра по соба на ден                      
  * задолжителна доплата за "handling fee" на локалната агенција (се плаќа во агенција) - 1 евро по лице на ден                
  * во собите има  мини фрижидер                            
  * доплата за автобуски превоз на релација Скопје - Тасос - Скопје со вклучен траект и трансфер до апартмани - 60 евра за возрасни ( 40 евра за деца 2-12 години, 0-2 години БЕСПЛАТНО (не користи седиште))
  *** потребен е минимум од 20 лица за реализација на автобускиот превоз (во случај на помал број на пријавени лица превозот ќе биде со минибус и можност за зголемување на цената)    
  *** можност за повеќе или помалку ноќевања