Понуди
  Filters
  Пребарување

  Атина Студиос - Голден бич

  €109,00
  Вила Атина Студиос е лоцирана во Скала Потамија на 70 м. од самата плажа Голден бич. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студија (француски лежај и класичен лежај или софа), , опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi - Fi и сопствена тераса.
  Координати 40º 43' 53.16" N  24º 45' 33.11" E

  Vila ATHINA - Golden Beach

  Цените се по лице за наем за 7 ноќевања

  термин Број на ноќи 1/2  студио - стандардна соба 1/3 студио - стандарна соба 
      мин. 2 лица мин. 3 лица
  10.07.2021 7

              

  199 €

                 135 €
  17.07.2021 7

              

  199 €

                  

   

  135 €

  24.07.2021 7

              

  199 €

                  

  135 €

  31.07.2021 7

              

  229 €

                  

  165 €

  07.08.2021 7

              

  239 €

                  

  169 €

  14.08.2021 7

              

  239 €

                  

  169 €

  21.08.2021 7             209 €

                  

  159 €

  28.08.2021 7

              

  209 €

                  

  159 €

  04.09.2021 7

              

  199 €

                  

  145 €

  11.09.2021 7

              

  169 €

                  

  129 €

  18.09.2021 7

              

  149 €

                  

  109 €

  Дополнителни информации                            
  * Дете 0-5.99г со 2 возрасни лица во соба - бесплатно без помошен кревет                      
  *Дете 6-11.99г со 2 возрасни лица во соба - 10% попуст                           
  * клима - 5 евра по соба на ден (опционално)                          
  * доплата за полупансион  15 евра по лице на ден                          
  * задолжителна туристичка такса (се плаќа во објектот) 0,5 евра по соба на ден                      
  * задолжителна доплата за "handling fee" на локалната агенција (се плаќа во агенција) - 1 евро по лице на ден                
  * во собите има опремена мини кујна                            
  * доплата за  превоз на релација Скопје - Тасос - Скопје со вклучен траект и трансфер до апартмани - 60 евра за возрасни ( 40 евра за деца 2-12 години, 0-2 години БЕСПЛАТНО (не користи седиште))
  *** потребен е минимум од 20 лица за реализација на автобускиот превоз (во случај на помал број на пријавени лица превозот ќе биде со минибус и можност за зголемување на цената)    
  *** можност за повеќе или помалку ноќевања                           
  Координати 40º 43' 53.16" N  24º 45' 33.11" E

  Vila ATHINA - Golden Beach

  Цените се по лице за наем за 7 ноќевања

  термин Број на ноќи 1/2  студио - стандардна соба 1/3 студио - стандарна соба 
      мин. 2 лица мин. 3 лица
  10.07.2021 7

              

  199 €

                 135 €
  17.07.2021 7

              

  199 €

                  

   

  135 €

  24.07.2021 7

              

  199 €

                  

  135 €

  31.07.2021 7

              

  229 €

                  

  165 €

  07.08.2021 7

              

  239 €

                  

  169 €

  14.08.2021 7

              

  239 €

                  

  169 €

  21.08.2021 7             209 €

                  

  159 €

  28.08.2021 7

              

  209 €

                  

  159 €

  04.09.2021 7

              

  199 €

                  

  145 €

  11.09.2021 7

              

  169 €

                  

  129 €

  18.09.2021 7

              

  149 €

                  

  109 €

  Дополнителни информации                            
  * Дете 0-5.99г со 2 возрасни лица во соба - бесплатно без помошен кревет                      
  *Дете 6-11.99г со 2 возрасни лица во соба - 10% попуст                           
  * клима - 5 евра по соба на ден (опционално)                          
  * доплата за полупансион  15 евра по лице на ден                          
  * задолжителна туристичка такса (се плаќа во објектот) 0,5 евра по соба на ден                      
  * задолжителна доплата за "handling fee" на локалната агенција (се плаќа во агенција) - 1 евро по лице на ден                
  * во собите има опремена мини кујна                            
  * доплата за  превоз на релација Скопје - Тасос - Скопје со вклучен траект и трансфер до апартмани - 60 евра за возрасни ( 40 евра за деца 2-12 години, 0-2 години БЕСПЛАТНО (не користи седиште))
  *** потребен е минимум од 20 лица за реализација на автобускиот превоз (во случај на помал број на пријавени лица превозот ќе биде со минибус и можност за зголемување на цената)    
  *** можност за повеќе или помалку ноќевања