Понуди
  Filters
  Пребарување

  Вила Александра - Лименас

  €85,00
  Вила Александра е лоцирана во Лименас во близина на шеталиштето со таверни и дуќани , на 300 м. оддалеченост до најблиската плажа и околу 700 м. од градската плажа. Вилата е поскромно уредена и располага со 1/2 и 1/3 студија, опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi - Fi и сопствена тераса. Вилата нема паркинг.
  Координати 40º 46'38.38"N  24º 42' 26.27"E

  Villa Aleksandra - Limenas

  Цените се по лице за наем за 7 ноќевања

  термин Број на ноќи 1/2  студио  1/3 студио
      мин. 2 лица мин. 3 лица
  10.07.2021 7             115 €                 85 €
  17.07.2021 7             125 €                 89 €
  24.07.2021 7             135 €                 99 €
  31.07.2021 7             135 €                 99 €
  07.08.2021 7             135 €                 99 €
  14.08.2021 7             135 €                 99 €
  21.08.2021 7             125 €                 95 €
  28.08.2021 7             125 €                 95 €
  04.09.2021 7             125 €                 95 €
  11.09.2021 7             115 €                 85 €
  18.09.2021 7             105 €                 85 €
  Дополнителни информации                            
  * Дете 0-5.99г со 2 возрасни лица во соба - бесплатно без помошен кревет                      
  *Дете 6-11.99г со 2 возрасни лица во соба - 10% попуст                           
  * клима - 5 евра по соба на ден (опционално)                          
  * доплата за полупансион  15 евра по лице на ден                          
  * задолжителна туристичка такса (се плаќа во објектот) 0,5 евра по соба на ден                      
  * задолжителна доплата за "handling fee" на локалната агенција (се плаќа во агенција) - 1 евро по лице на ден                
  * во собите има опремена мини кујна                            
  * доплата за автобуски превоз на релација Скопје - Тасос - Скопје со вклучен траект и трансфер до апартмани - 60 евра за возрасни ( 40 евра за деца 2-12 години, 0-2 години БЕСПЛАТНО (не користи седиште))
  *** потребен е минимум од 20 лица за реализација на автобускиот превоз (во случај на помал број на пријавени лица превозот ќе биде со минибус и можност за зголемување на цената)    
  *** можност за повеќе или помалку ноќевања                           
  Координати 40º 46'38.38"N  24º 42' 26.27"E

  Villa Aleksandra - Limenas

  Цените се по лице за наем за 7 ноќевања

  термин Број на ноќи 1/2  студио  1/3 студио
      мин. 2 лица мин. 3 лица
  10.07.2021 7             115 €                 85 €
  17.07.2021 7             125 €                 89 €
  24.07.2021 7             135 €                 99 €
  31.07.2021 7             135 €                 99 €
  07.08.2021 7             135 €                 99 €
  14.08.2021 7             135 €                 99 €
  21.08.2021 7             125 €                 95 €
  28.08.2021 7             125 €                 95 €
  04.09.2021 7             125 €                 95 €
  11.09.2021 7             115 €                 85 €
  18.09.2021 7             105 €                 85 €
  Дополнителни информации                            
  * Дете 0-5.99г со 2 возрасни лица во соба - бесплатно без помошен кревет                      
  *Дете 6-11.99г со 2 возрасни лица во соба - 10% попуст                           
  * клима - 5 евра по соба на ден (опционално)                          
  * доплата за полупансион  15 евра по лице на ден                          
  * задолжителна туристичка такса (се плаќа во објектот) 0,5 евра по соба на ден                      
  * задолжителна доплата за "handling fee" на локалната агенција (се плаќа во агенција) - 1 евро по лице на ден                
  * во собите има опремена мини кујна                            
  * доплата за автобуски превоз на релација Скопје - Тасос - Скопје со вклучен траект и трансфер до апартмани - 60 евра за возрасни ( 40 евра за деца 2-12 години, 0-2 години БЕСПЛАТНО (не користи седиште))
  *** потребен е минимум од 20 лица за реализација на автобускиот превоз (во случај на помал број на пријавени лица превозот ќе биде со минибус и можност за зголемување на цената)    
  *** можност за повеќе или помалку ноќевања