Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Грами 3* (Grami)

  €19,00

  Ценовник:

   

   

  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

   

  10% за резервација и уплата до 15.11.2020 (не важи за период на престој 29.12-02.01.2021)

  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-28.12.2020 | 03.01-31.03.2021 (не се комбинира со попуст за резервација)
  Цените се по лице за 1 ноќевање. 01.12-28.12.2020 03.01-07.01.2021 29.12-02.01.2021
  08.01-31.01.2021 01.02-10.02.2021  
  Вид на сместување | Период на престој 11.02-31.03.2021    
  НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
  Двокреветна соба 2+1 19.00 € 21.00 € 36.00 €
  Апартман 2+2 20.00 € 22.00 € 38.00 €
  ПОЛУПАНСИОН
  Двокреветна соба 2+1 25.00 € 27.00 € 41.00 €
  Апартман 2+2 26.00 € 28.00 € 43.00 €
  Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, интернет, паркинг.
  Дополнителни услови :
  - Деца до 6.99 год. – бесплатно
  - Дете од 7-13.99 год. на дополнително легло – 60% попуст
  - Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : на база НП – возрасен 70€, дете 35€ | на база ПП – возрасен – 60€, дете – 30€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Ценовник:

   

   

  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

   

  10% за резервација и уплата до 15.11.2020 (не важи за период на престој 29.12-02.01.2021)

  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-28.12.2020 | 03.01-31.03.2021 (не се комбинира со попуст за резервација)
  Цените се по лице за 1 ноќевање. 01.12-28.12.2020 03.01-07.01.2021 29.12-02.01.2021
  08.01-31.01.2021 01.02-10.02.2021  
  Вид на сместување | Период на престој 11.02-31.03.2021    
  НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
  Двокреветна соба 2+1 19.00 € 21.00 € 36.00 €
  Апартман 2+2 20.00 € 22.00 € 38.00 €
  ПОЛУПАНСИОН
  Двокреветна соба 2+1 25.00 € 27.00 € 41.00 €
  Апартман 2+2 26.00 € 28.00 € 43.00 €
  Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, интернет, паркинг.
  Дополнителни услови :
  - Деца до 6.99 год. – бесплатно
  - Дете од 7-13.99 год. на дополнително легло – 60% попуст
  - Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : на база НП – возрасен 70€, дете 35€ | на база ПП – возрасен – 60€, дете – 30€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден