Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Флора Комплекс 4* (Flora Complex)

  €48,00
  Локација : 150 м. од ски лифт

  Локација : 150 м. од ски лифт

  Ценовник:

   

  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.10.2018
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-17.12.2018|05.03-31.03.2019 (важи за рез. од 16.10.2018)
  Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 26.12.2018-03.01.2019 04.01-04.03.2019 18.12-25.12.2018 01.12-17.12.2018
  Вид на сместување | Период на престој 05.03-11.03.2019 12.03-31.03.2019
     
  Еднокреветна соба 1 121.00 € 73.00 € 57.00 € 48.00 €
  Двокреветна соба 2+1 124.00 € 93.00 € 70.00 € 59.00 €
  Студио 2+1 135.00 € 104.00 € 82.00 € 69.00 €
  Едноспален апартман 2+2 158.00 € 121.00 € 99.00 € 83.00 €
  Минимален престој – 5 ноќевања.
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, фитнес, интернет
  Дополнителни услови :
  - Деца до 1.99 год. – бесплатно
  - Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  - Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст од цената за лице
  - Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице
  - Доплата за новогодишна вечера 31.12 (задолжително) : возрасни – 69€, дете од 2-11.99 год. – 35€
  - Доплата за божиќна вечера 25.12 (задолжително) : возрасни – 40€, дете од 2-11.99 год. – 18€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

   

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : 150 м. од ски лифт

  Ценовник:

   

  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.10.2018
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-17.12.2018|05.03-31.03.2019 (важи за рез. од 16.10.2018)
  Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 26.12.2018-03.01.2019 04.01-04.03.2019 18.12-25.12.2018 01.12-17.12.2018
  Вид на сместување | Период на престој 05.03-11.03.2019 12.03-31.03.2019
     
  Еднокреветна соба 1 121.00 € 73.00 € 57.00 € 48.00 €
  Двокреветна соба 2+1 124.00 € 93.00 € 70.00 € 59.00 €
  Студио 2+1 135.00 € 104.00 € 82.00 € 69.00 €
  Едноспален апартман 2+2 158.00 € 121.00 € 99.00 € 83.00 €
  Минимален престој – 5 ноќевања.
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, фитнес, интернет
  Дополнителни услови :
  - Деца до 1.99 год. – бесплатно
  - Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  - Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст од цената за лице
  - Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице
  - Доплата за новогодишна вечера 31.12 (задолжително) : возрасни – 69€, дете од 2-11.99 год. – 35€
  - Доплата за божиќна вечера 25.12 (задолжително) : возрасни – 40€, дете од 2-11.99 год. – 18€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден