Понуди
  Filters
  Пребарување

  HOTEL MONTANAMAR 3*

  €349,00
  Локација: 800м од плажа,
  Опременост на соби: клима, WC, бања, фен, LCD TV, сателитска, сеф (екстра), балкон
  Хотелски содржини: ресторан, бар, билијард, базен, Wi-Fi

  Ознаки за производ