Close
Понуди
    Filters
    Пребарување

    Производот е означен со 'лорет де мар'

    Види како Табела Листа
    Подреди по
    Приказ по страна

    HOTEL ALEGRIA FENALS MAR 3+*

    €349,00
    Локација: 100м од плажа Феналс, 500м од центар на Лорет
    Опременост на соби: клима, WC, бања, фен, TV сателитска, сеф (екстра), балкон
    Хотелски содржини: ресторан, бар, билијард, базен, Wi-Fi, Идеален за Фамилии

    HOTEL DON JUAN PALACE 4*

    €370,00
    Локација: 400м од плажа, Опременост на соби: Клима, WC, бања, TV сателитска, балкон, сеф (екстра) Хотелски содржини: ресторан, бар, ноќен клуб, 2 отворени 1 затворен базен, градина, тениски терени (екстра), пинг понг, мини клуб за деца, секоја вечер организирано шоу со аниматори, Wi-Fi

    HOTEL FENALS GARDEN 4*

    €365,00
    Локација: на 400м од плажа феналс, 900м од центар на Лорет
    Опременост на соби: Балкон, WC, бања, фен, клима, TV сателитска, сеф (екстра)
    Хотелски содржини: Градина, СПА и фитнес, Џакузи, базен, Wi-Fi FREE

    HOTEL METROPOL 4*

    €345,00
    Локација: 30м од плажа, во центар на градот
    Опременост на соби: клима, WC, бања, фен, TV сателитска, мини бар, балкон (екстра)
    Хотелски содржини: ресторан, бар, Wi-Fi

    HOTEL MONTANAMAR 3*

    €349,00
    Локација: 800м од плажа,
    Опременост на соби: клима, WC, бања, фен, LCD TV, сателитска, сеф (екстра), балкон
    Хотелски содржини: ресторан, бар, билијард, базен, Wi-Fi

    HOTEL NORAI 2*

    €389,00

    лорет де мар