Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Производот е означен со 'лорет де мар'

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  HOTEL PLACA PARIS 4*

  €370,00
  Локација: 300м од плажа
  Опременост на соби: клима, WC бања ,TV сателитска, балкон,
  Хотелски содржини: ресторан, бар, базен, џакузи, фитнес центар, билијард, игрoтека, Wi – Fi

  лорет де мар