Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел MOUNTAIN PARADISE 4*

  €27,00
  Хотелот располага со 150 соби распоредени на 4 ката. Сите соби се комплетно опремени и луксузно уредени. Секоја соба располага со купатило, опремена кујна, мини бар, телевизор и балкон. Прекрасно уредената градина ќе ви овозможи да уживате во свежиот и чист воздух. Ви нуди детско катче каде најмладите можат да се опуштат и да се забавуваат додека вие одмарате во лоби барот. СПА Центар : затворен базен, сауна, парна бања, џакузи и финтес сала.

  Хотелот располага со 150 соби распоредени на 4 ката. Сите соби се комплетно опремени и луксузно уредени. Секоја соба располага со купатило, опремена кујна, мини бар, телевизор и балкон. Прекрасно уредената градина ќе ви овозможи да уживате во свежиот и чист воздух. Ви нуди детско катче каде најмладите можат да се опуштат и да се забавуваат додека вие одмарате во лоби барот.
  СПА Центар : затворен базен, сауна, парна бања, џакузи и финтес сала.

  Ценовник:

   

  Цените се по лице за 1 ноќ.

   

  на база ПОЛУПАНСИОН

  29.12-01.01.2019 02.01-09.01.2019 23.12-28.12.2018 01.12-22.12.2018
  ноќевање

   

  со појадок

  26.01-16.02.2019 10.01-25.01.2018 10.03-31.03.2019
    12.02-09.03.2019  
  Студио 2+1 48 € 33 € 31 € 27 €
  Едноспален апартман 2+2 53 € 35 € 33 € 30 €
  Двооспален апартман 4+2 53 € 33 € 31 € 27 €
  СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ → / 7=6 7=6 7=5 / 6=5 / 5=4
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, солена соба, сауна, парна бања, фитнес, интернет
  Дополнителни услови :
  - Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  - Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  - Дете до 11.99 год. на редовно легло – 50% попуст
  - Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
  - За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете – 35€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Хотелот располага со 150 соби распоредени на 4 ката. Сите соби се комплетно опремени и луксузно уредени. Секоја соба располага со купатило, опремена кујна, мини бар, телевизор и балкон. Прекрасно уредената градина ќе ви овозможи да уживате во свежиот и чист воздух. Ви нуди детско катче каде најмладите можат да се опуштат и да се забавуваат додека вие одмарате во лоби барот.
  СПА Центар : затворен базен, сауна, парна бања, џакузи и финтес сала.

  Ценовник:

   

  Цените се по лице за 1 ноќ.

   

  на база ПОЛУПАНСИОН

  29.12-01.01.2019 02.01-09.01.2019 23.12-28.12.2018 01.12-22.12.2018
  ноќевање

   

  со појадок

  26.01-16.02.2019 10.01-25.01.2018 10.03-31.03.2019
    12.02-09.03.2019  
  Студио 2+1 48 € 33 € 31 € 27 €
  Едноспален апартман 2+2 53 € 35 € 33 € 30 €
  Двооспален апартман 4+2 53 € 33 € 31 € 27 €
  СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ → / 7=6 7=6 7=5 / 6=5 / 5=4
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, солена соба, сауна, парна бања, фитнес, интернет
  Дополнителни услови :
  - Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  - Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  - Дете до 11.99 год. на редовно легло – 50% попуст
  - Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
  - За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете – 35€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден