Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел MOUNTAIN PARADISE 4*

  €26,00
  Хотелот располага со 150 соби распоредени на 4 ката. Сите соби се комплетно опремени и луксузно уредени. Секоја соба располага со купатило, опремена кујна, мини бар, телевизор и балкон. Прекрасно уредената градина ќе ви овозможи да уживате во свежиот и чист воздух. Ви нуди детско катче каде најмладите можат да се опуштат и да се забавуваат додека вие одмарате во лоби барот. СПА Центар : затворен базен, сауна, парна бања, џакузи и финтес сала.

  Хотелот располага со 150 соби распоредени на 4 ката. Сите соби се комплетно опремени и луксузно уредени. Секоја соба располага со купатило, опремена кујна, мини бар, телевизор и балкон. Прекрасно уредената градина ќе ви овозможи да уживате во свежиот и чист воздух. Ви нуди детско катче каде најмладите можат да се опуштат и да се забавуваат додека вие одмарате во лоби барот.
  СПА Центар : затворен базен, сауна, парна бања, џакузи и финтес сала.

  Ценовник:

   

  MOUNTAIN PARADISE 4* - Банско
  www.mountain-paradise.org
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 5% за резервација и уплата до 30.09.2017 (попустите не се комбинираат)
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 29.12-01.01.2018 02.01-09.01.2018 23.12-28.12.2017 01.12-22.12.2017
  26.01-11.02.2018 10.01-25.01.2018 01.03-31.03.2018
  Вид на сместување | Период на престој   12.02-28.02.2018  
  БОНУСИ : / 7=6/8=10 7=6/8=10 7=5/6=5/5=4
  Студио 2+0           50.00 €           31.00 €           28.00 €            26.00 €
  Едноспален апартман 2+2           54.00 €           33.00 €           30.00 €            28.00 €
  Двоспален апартман 4+2           54.00 €           33.00 €           30.00 €            28.00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи,
  фитнес, паркинг, интернет.
  Дополнителни услови
  ▪ Прво дете до 11.99 год. на дополнително легло - бесплатно
  ▪ Второ дете до 11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст
  ▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло - 30% попуст
  ▪ За сместување во еднокреветна соба се плаќа 80% од сумата за 2 лица 
  ▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително, додека има места во ресторанот) : возрасни - 65€, деца од 2-11.99 год. - 35€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

  Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА Повратен билет : 40 евра по лице

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Хотелот располага со 150 соби распоредени на 4 ката. Сите соби се комплетно опремени и луксузно уредени. Секоја соба располага со купатило, опремена кујна, мини бар, телевизор и балкон. Прекрасно уредената градина ќе ви овозможи да уживате во свежиот и чист воздух. Ви нуди детско катче каде најмладите можат да се опуштат и да се забавуваат додека вие одмарате во лоби барот.
  СПА Центар : затворен базен, сауна, парна бања, џакузи и финтес сала.

  Ценовник:

   

  MOUNTAIN PARADISE 4* - Банско
  www.mountain-paradise.org
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 5% за резервација и уплата до 30.09.2017 (попустите не се комбинираат)
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 29.12-01.01.2018 02.01-09.01.2018 23.12-28.12.2017 01.12-22.12.2017
  26.01-11.02.2018 10.01-25.01.2018 01.03-31.03.2018
  Вид на сместување | Период на престој   12.02-28.02.2018  
  БОНУСИ : / 7=6/8=10 7=6/8=10 7=5/6=5/5=4
  Студио 2+0           50.00 €           31.00 €           28.00 €            26.00 €
  Едноспален апартман 2+2           54.00 €           33.00 €           30.00 €            28.00 €
  Двоспален апартман 4+2           54.00 €           33.00 €           30.00 €            28.00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи,
  фитнес, паркинг, интернет.
  Дополнителни услови
  ▪ Прво дете до 11.99 год. на дополнително легло - бесплатно
  ▪ Второ дете до 11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст
  ▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло - 30% попуст
  ▪ За сместување во еднокреветна соба се плаќа 80% од сумата за 2 лица 
  ▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително, додека има места во ресторанот) : возрасни - 65€, деца од 2-11.99 год. - 35€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

  Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА Повратен билет : 40 евра по лице