Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Мурите 4* (Murite)

  €21,00
  Локација : 7 км од Банско, во близина на Пирин Голф Клуб Безброј можности за пријатно семејно уживање, спортски одмор или забавен викенд со пријателите целата година. На само 10 минути од Банско, со својата неверојатна гледка кон планината, на своите гости им нуди комфорт со релаксирачките СПА процедури, како и можност за незаборавни Во склоп на хотелот има елегантен ресторан,лоби бар со камин, конферентни сали, паркинг, интернет во целиот хотел, детско катче, дискотека. СПА Центар : внатрешен и надворешен базен, џакузи, финска сауна, парна бања, турска бања, фитнес, масажи, арома терапии, козметички процедури. .

  Локација : 7 км од Банско, во близина на Пирин Голф Клуб

  Безброј можности за пријатно семејно уживање, спортски одмор или забавен викенд со пријателите целата година. На само 10 минути од Банско, со својата неверојатна гледка кон планината, на своите гости им нуди комфорт со релаксирачките СПА процедури, како и можност за незаборавни
  Во склоп на хотелот има елегантен ресторан,лоби бар со камин, конферентни сали, паркинг, интернет во целиот хотел, детско катче, дискотека.
  СПА Центар : внатрешен и надворешен базен, џакузи, финска сауна, парна бања, турска бања, фитнес,
  масажи, арома терапии, козметички процедури.

  Ценовник:

  MURITE CLUB HOTEL 4* – Банско
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2020 (не важи за Нова Година)
  15 % за резервација и уплата до 31.10.2020 (не важи за Нова Година)
  10 % за резервација и уплата до 30.11.2019 (важи за Нова Година)
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-19.12.2020 и 17.01-17.04.2021 (се комбинира со 10% попуст за рана резервација)
  *Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено и новогодишна вечера.
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН  01.12-19.12.2020 20.12-26.12.2020 27.12-02.01.2021 17.01-20.02.2021
  Вид на сместување | Период на престој 21.02-17.04.2021 03.01-16.01.2021 мин. 4 ноќевања  
  Двокреветна соба – АЗАЛИА 2+0                               27,00 €                               40,00 €                               58,00 €                                                38,00 €
  Еднокреветна соба – АЗАЛИА 1                               41,00 €                               61,00 €                               89,00 €                                               57,00 €
  Едноспален апартман – АЗАЛИА 2+2                              33,00 €                              46,00 €                              68,00 €                                               43,00 €
  Двоспален апартман – АЗАЛИА 4+2                               27,00 €                               40,00 €                               58,00 €                                                38,00 €
  Двокреветна соба – ОРХИДЕА 2+0                               21,00 €                              32,00 €                              47,00 €                                               30,00 €
  Еднокреветна соба – ОРХИДЕА 1                               31,00 €                              49,00 €                              70,00 €                                                45,00 €
  Едноспален апартман – ОРХИДЕА 2+2                               25,00 €                              36,00 €                              55,00 €                                                34,00 €
  Двоспален апартман – ОРХИДЕА 4+2                               21,00 €                              32,00 €                              47,00 €                                               30,00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи,
  сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг.
  Доплата за ALL INCLUSIVE – возрасен 8€ , дете од 6-13.99 год. – 4€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 10-22 часот)
  Дополнителни услови : 
  - Деца до 5.99 год. – бесплатно
  - Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – бесплатно
  - Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – 50% попуст
  - Дете од 2-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 50% попуст
  - Возрасен на дополнително легло во едноспален апартман – 30% попуст
  - За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
  - Доплата за новогодишна вечера : возрасни – 65€, дете од 6-13.99 год.- 35€ (резервациите без вечера се на барање)
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : 7 км од Банско, во близина на Пирин Голф Клуб

  Безброј можности за пријатно семејно уживање, спортски одмор или забавен викенд со пријателите целата година. На само 10 минути од Банско, со својата неверојатна гледка кон планината, на своите гости им нуди комфорт со релаксирачките СПА процедури, како и можност за незаборавни
  Во склоп на хотелот има елегантен ресторан,лоби бар со камин, конферентни сали, паркинг, интернет во целиот хотел, детско катче, дискотека.
  СПА Центар : внатрешен и надворешен базен, џакузи, финска сауна, парна бања, турска бања, фитнес,
  масажи, арома терапии, козметички процедури.

  Ценовник:

  MURITE CLUB HOTEL 4* – Банско
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2020 (не важи за Нова Година)
  15 % за резервација и уплата до 31.10.2020 (не важи за Нова Година)
  10 % за резервација и уплата до 30.11.2019 (важи за Нова Година)
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-19.12.2020 и 17.01-17.04.2021 (се комбинира со 10% попуст за рана резервација)
  *Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено и новогодишна вечера.
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН  01.12-19.12.2020 20.12-26.12.2020 27.12-02.01.2021 17.01-20.02.2021
  Вид на сместување | Период на престој 21.02-17.04.2021 03.01-16.01.2021 мин. 4 ноќевања  
  Двокреветна соба – АЗАЛИА 2+0                               27,00 €                               40,00 €                               58,00 €                                                38,00 €
  Еднокреветна соба – АЗАЛИА 1                               41,00 €                               61,00 €                               89,00 €                                               57,00 €
  Едноспален апартман – АЗАЛИА 2+2                              33,00 €                              46,00 €                              68,00 €                                               43,00 €
  Двоспален апартман – АЗАЛИА 4+2                               27,00 €                               40,00 €                               58,00 €                                                38,00 €
  Двокреветна соба – ОРХИДЕА 2+0                               21,00 €                              32,00 €                              47,00 €                                               30,00 €
  Еднокреветна соба – ОРХИДЕА 1                               31,00 €                              49,00 €                              70,00 €                                                45,00 €
  Едноспален апартман – ОРХИДЕА 2+2                               25,00 €                              36,00 €                              55,00 €                                                34,00 €
  Двоспален апартман – ОРХИДЕА 4+2                               21,00 €                              32,00 €                              47,00 €                                               30,00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи,
  сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг.
  Доплата за ALL INCLUSIVE – возрасен 8€ , дете од 6-13.99 год. – 4€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 10-22 часот)
  Дополнителни услови : 
  - Деца до 5.99 год. – бесплатно
  - Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – бесплатно
  - Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – 50% попуст
  - Дете од 2-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 50% попуст
  - Возрасен на дополнително легло во едноспален апартман – 30% попуст
  - За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
  - Доплата за новогодишна вечера : возрасни – 65€, дете од 6-13.99 год.- 35€ (резервациите без вечера се на барање)
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден