Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Регнум 5* (Regnum)

  €110,00
  Локација : 400 м од жичарницата Прекрасно место за одмор каде што одличната услуга се комбинира со комфорот и луксузниот стил. луксузно опремени и повеќето имаат поглед кон планината Пирин. На располагање на гостите лоби бар, ноќен бар, СПА Центар, АКВА Парк, салон за убавина, ски гардеробер, детска соба и анимација, конференциска сала. Регнум СПА Центар : масажи и козметички процедури, финска сауна, парна бања,турска бања, амам, внатрешен базен со детски сектор, шоков и тропски туш, солариум, надворешно џакузи со минерална вода, фитнес сала и Витамин бар.

  Локација : 400 м од жичарницата
  Прекрасно место за одмор каде што одличната услуга се комбинира со комфорот и луксузниот стил. луксузно опремени и повеќето имаат поглед кон планината Пирин. На располагање на гостите лоби бар, ноќен бар, СПА Центар, АКВА Парк, салон за убавина, ски гардеробер, детска соба и анимација, конференциска сала.
  Регнум СПА Центар : масажи и козметички процедури, финска сауна, парна бања,турска бања, амам, внатрешен базен со детски сектор, шоков и тропски туш, солариум, надворешно џакузи со минерална вода, фитнес сала и Витамин бар. 

   Ценовник:

   

  REGNUM 5* – Банско

  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 30% за резервација и уплата до 27.09.2018 | 20% за резервација и уплата до 31.10.2018
  15% за резервација и уплата до 21.11.2018

  БОНУСИ : 7=6, 14=12 за резервации од 21.11.2018 (не важи за период 27.12-01.01.2019) – валидни резервации направени после 22.11.2018

  Цените се за соба за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 27.12-01.01.2019 21.12-26.12.2018 10.01-17.01.2019 01.12-20.12.2018
  02.01-09.01.2019 03.02-28.02.2019 01.03-13.04.2019
  Вид на сместување  18.01-02.02.2019    
  Едноспален апартман – стандард 2+1                             197,00 €                             163,00 €                             130,00 €                                             109,00 €
  Едноспален апартман – делукс 2+2                            208,00 €                             174,00 €                             141,00 €                                              120,00 €
  Двоспален апартман – стандард 4+2                            360,00 €                            276,00 €                             211,00 €                                             184,00 €
  Деца до 5.99 год. на доп.легло  Бесплатно
  Прво дете од 6-10.99 год. на доп.легло  Бесплатно
  Второ дете од 6-10.99 год. на доп.легло                              50,00 €                              42,00 €                               32,00 €                                               28,00 €
  Доплата за возрасен на доп.легло                              56,00 €                              46,00 €                              39,00 €                                                32,00 €
  Доплата за апартман со поглед на планина  5€ за апартман на ден
  Доплата за еднокреветна соба  10% попуст  25% попуст  25% попуст  25% попуст
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на СПА ЦЕНТАР – внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања,
  фитнес, релакс соба, џакузи, детски кат, користење на РЕГНУМ ТЕРМАЛ (во с.Бања) – надворешен базен со минерална бања и џакузи со организиран превоз,
  ски гардеробер, детски кат и анимација, паркинг, интернет.
  Дополнителни услови : 
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете (11-15.99 год.) – 45€, дете (6-10.99 год.) – 25€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

  Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА Повратен билет : 40 евра по лиц
  е

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : 400 м од жичарницата
  Прекрасно место за одмор каде што одличната услуга се комбинира со комфорот и луксузниот стил. луксузно опремени и повеќето имаат поглед кон планината Пирин. На располагање на гостите лоби бар, ноќен бар, СПА Центар, АКВА Парк, салон за убавина, ски гардеробер, детска соба и анимација, конференциска сала.
  Регнум СПА Центар : масажи и козметички процедури, финска сауна, парна бања,турска бања, амам, внатрешен базен со детски сектор, шоков и тропски туш, солариум, надворешно џакузи со минерална вода, фитнес сала и Витамин бар. 

   Ценовник:

   

  REGNUM 5* – Банско

  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 30% за резервација и уплата до 27.09.2018 | 20% за резервација и уплата до 31.10.2018
  15% за резервација и уплата до 21.11.2018

  БОНУСИ : 7=6, 14=12 за резервации од 21.11.2018 (не важи за период 27.12-01.01.2019) – валидни резервации направени после 22.11.2018

  Цените се за соба за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 27.12-01.01.2019 21.12-26.12.2018 10.01-17.01.2019 01.12-20.12.2018
  02.01-09.01.2019 03.02-28.02.2019 01.03-13.04.2019
  Вид на сместување  18.01-02.02.2019    
  Едноспален апартман – стандард 2+1                             197,00 €                             163,00 €                             130,00 €                                             109,00 €
  Едноспален апартман – делукс 2+2                            208,00 €                             174,00 €                             141,00 €                                              120,00 €
  Двоспален апартман – стандард 4+2                            360,00 €                            276,00 €                             211,00 €                                             184,00 €
  Деца до 5.99 год. на доп.легло  Бесплатно
  Прво дете од 6-10.99 год. на доп.легло  Бесплатно
  Второ дете од 6-10.99 год. на доп.легло                              50,00 €                              42,00 €                               32,00 €                                               28,00 €
  Доплата за возрасен на доп.легло                              56,00 €                              46,00 €                              39,00 €                                                32,00 €
  Доплата за апартман со поглед на планина  5€ за апартман на ден
  Доплата за еднокреветна соба  10% попуст  25% попуст  25% попуст  25% попуст
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на СПА ЦЕНТАР – внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања,
  фитнес, релакс соба, џакузи, детски кат, користење на РЕГНУМ ТЕРМАЛ (во с.Бања) – надворешен базен со минерална бања и џакузи со организиран превоз,
  ски гардеробер, детски кат и анимација, паркинг, интернет.
  Дополнителни услови : 
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете (11-15.99 год.) – 45€, дете (6-10.99 год.) – 25€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

  Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА Повратен билет : 40 евра по лиц
  е