Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Санрајс 4* (Sunrise)

  €29,00
  Локација : 300 м од жичарницата Лоциран на само неколку минути од првата станица на ски лифтот, комплекот претставува комбинација од архитектура препознатлива за регионот, модерен комфорт и одлична услуга Во склоп на хотелот има ски гардеробер, конференциска сала, ресторан, сеф, лоби бар, паркинг. СПА Центар – внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, релакс соба, масажи и третмани.

  Локација : 300 м од жичарницата
  Лоциран на само неколку минути од првата станица на ски лифтот, комплекот претставува комбинација од архитектура препознатлива за регионот, модерен комфорт и одлична услуга Во склоп на хотелот има ски гардеробер, конференциска сала, ресторан, сеф, лоби бар, паркинг.
  СПА Центар – внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, релакс соба, масажи и третмани.

   Ценовник:

   

  Цените се по лице за 1 ноќ. 28.12-01.01.2019 02.01-09.01.2019 22.12-27.12.2018 01.12-21.12.2018
  на база ПОЛУПАНСИОН ноќевање 25.01-16.02.2019 10.01-24.01.2018 10.03-31.03.2019
      со појадок   17.02-09.03.2019  
  Студио 2+1 55 € 35 € 33 € 29 €
  Едноспален апартман 2+2 59 € 38 € 35 € 31 €
  Двооспален апартман 4+2 49 € 35 € 33 € 29 €
  СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ → / 7=6 7=6 / 6=5 7=5 / 6=5 / 5=4
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет
  Дополнителни услови :
  - Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  - Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  - Дете до 11.99 год. на редовно легло – 50% попуст
  - Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
  - За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : 300 м од жичарницата
  Лоциран на само неколку минути од првата станица на ски лифтот, комплекот претставува комбинација од архитектура препознатлива за регионот, модерен комфорт и одлична услуга Во склоп на хотелот има ски гардеробер, конференциска сала, ресторан, сеф, лоби бар, паркинг.
  СПА Центар – внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, релакс соба, масажи и третмани.

   Ценовник:

   

  Цените се по лице за 1 ноќ. 28.12-01.01.2019 02.01-09.01.2019 22.12-27.12.2018 01.12-21.12.2018
  на база ПОЛУПАНСИОН ноќевање 25.01-16.02.2019 10.01-24.01.2018 10.03-31.03.2019
      со појадок   17.02-09.03.2019  
  Студио 2+1 55 € 35 € 33 € 29 €
  Едноспален апартман 2+2 59 € 38 € 35 € 31 €
  Двооспален апартман 4+2 49 € 35 € 33 € 29 €
  СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ → / 7=6 7=6 / 6=5 7=5 / 6=5 / 5=4
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет
  Дополнителни услови :
  - Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  - Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  - Дете до 11.99 год. на редовно легло – 50% попуст
  - Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
  - За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден