Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Санрајс 4* (Sunrise)

  €32,00
  Локација : 300 м од жичарницата Лоциран на само неколку минути од првата станица на ски лифтот, комплекот претставува комбинација од архитектура препознатлива за регионот, модерен комфорт и одлична услуга Во склоп на хотелот има ски гардеробер, конференциска сала, ресторан, сеф, лоби бар, паркинг. СПА Центар – внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, релакс соба, масажи и третмани.

   

   Ценовник:

   

  Цените се по лице за 1 ноќ. 29.12-02.01.2021 03.01-20.02.2021 23.12-27.12.2020 01.12-22.12.2020
  на база ПОЛУПАНСИОН ноќевање   21.02-13.03.2021 14.03-31.03.2021
      со појадок      
  Студио 2+1 60 € 36 € 35 € 32 €
  Едноспален апартман 2+2 64 € 39 € 38 € 35 €
  Двооспален апартман 4+2 55 € 36 € 35 € 32 €
  СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ → / 7=6 7=6 / 6=5 7=5 / 6=5 / 5=4
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет

  Дополнителни услови :
  - Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  - Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

  - Возрасен на дополнително легло – 30% попуст

  - За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 75€, дете – 35€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

   

   Ценовник:

   

  Цените се по лице за 1 ноќ. 29.12-02.01.2021 03.01-20.02.2021 23.12-27.12.2020 01.12-22.12.2020
  на база ПОЛУПАНСИОН ноќевање   21.02-13.03.2021 14.03-31.03.2021
      со појадок      
  Студио 2+1 60 € 36 € 35 € 32 €
  Едноспален апартман 2+2 64 € 39 € 38 € 35 €
  Двооспален апартман 4+2 55 € 36 € 35 € 32 €
  СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ → / 7=6 7=6 / 6=5 7=5 / 6=5 / 5=4
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет

  Дополнителни услови :
  - Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  - Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

  - Возрасен на дополнително легло – 30% попуст

  - За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 75€, дете – 35€
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден