Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Перун и Платинум Казино 4* (Perun & Platinum Casino)

  €39,00
  Локација : 350 м од жичарницата Хотел со стандарден квалитет, еден од најбараните во зимскиот период. Во самото лоби, тие имаат шанса да уживаат во привилегиите на единственото ПЛАТИНУМ казино во Банско. Во склоп на хотелот има 3 ресторанти, винарија, бар, бизнис центар, спа центар, детско катче. СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, финска сауна, парна бања, фитнес, простории за масажа и салон за убавина.

  Ценовник:

   

  Цените се по лице за 1 ноќ. 27.11-18.12.2020 16.01-31.01.2021 19.12-26.12.2020 27.12-01.01.2021
  на база ПОЛУПАНСИОН 05.01-15.01.2021   02.01-04.01.2021  
    01.02-28.03.2021      
  Двокреветна соба – економи 2+1 39 € 44 € 53 € 78 €
  Двокреветна соба – без балкон 2+1 41 € 47 € 56 € 84 €
  Двокреветна соба – со балкон 2+1 43 € 48 € 59 € 86 €
  Јуниор сјуит цена за две лица 2+2 104 € 117 € 140 € 209 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, детски кат, паркинг, интернет.

  Дополнителни услови :
  - Дете до 1.99 год. – бесплатно
  - Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – бесплатно
  - Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 50% попуст
  - Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 25% попуст
  - Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – бесплатно
  - Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – 50% попуст
  - Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€

  - Без НГ вечера - на барање
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Ценовник:

   

  Цените се по лице за 1 ноќ. 27.11-18.12.2020 16.01-31.01.2021 19.12-26.12.2020 27.12-01.01.2021
  на база ПОЛУПАНСИОН 05.01-15.01.2021   02.01-04.01.2021  
    01.02-28.03.2021      
  Двокреветна соба – економи 2+1 39 € 44 € 53 € 78 €
  Двокреветна соба – без балкон 2+1 41 € 47 € 56 € 84 €
  Двокреветна соба – со балкон 2+1 43 € 48 € 59 € 86 €
  Јуниор сјуит цена за две лица 2+2 104 € 117 € 140 € 209 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, детски кат, паркинг, интернет.

  Дополнителни услови :
  - Дете до 1.99 год. – бесплатно
  - Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – бесплатно
  - Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 50% попуст
  - Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 25% попуст
  - Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – бесплатно
  - Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – 50% попуст
  - Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
  - Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€

  - Без НГ вечера - на барање
  - Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден