Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Radinas Way 4*

  €50,00
  Локација : 150 м. од ски лифт
  RADINAS WAY 4* - Боровец
   
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017
  15% за резервација и уплата до 31.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2017 
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-22.12.2017 | 05.03-31.03.2018 (попустите се комбинираат)
  Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-27.12.2017 18.12-28.12.2017 29.12-02.01.2018 20.01-17.02.2018 18.02-04.03.2018
  Вид на сместување | Период на престој 05.03-31.03.2018 03.01-19.01.2018      
  Еднокреветна соба 1            50.00 €           72.00 €          117.00 €           62.00 €           58.00 €
  Двокреветна соба - стандард 2+1            64.00 €           91.00 €          147.00 €           78.00 €           74.00 €
  Двокреветна соба - large 2+2            72.00 €          100.00 €          156.00 €           87.00 €           82.00 €
  Едноспален апартман  2+2            81.00 €          109.00 €          164.00 €           96.00 €           91.00 €
  Едноспален апартман - лукс  2+2            90.00 €          118.00 €          173.00 €          105.00 €          100.00 €
  Минимален престој - 5 ноќевања.
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, ски гардеробер, сеф, интернет, паркинг
  Дополнителни услови
  Деца до 1.99 год. - бесплатно
  ▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - бесплатно
  ▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст од цената за лице
  ▪ Возрасен на дополнително легло во соба - 20% попуст од цената за лице
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 80€, дете - 40€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
  RADINAS WAY 4* - Боровец
   
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017
  15% за резервација и уплата до 31.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2017 
  БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-22.12.2017 | 05.03-31.03.2018 (попустите се комбинираат)
  Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-27.12.2017 18.12-28.12.2017 29.12-02.01.2018 20.01-17.02.2018 18.02-04.03.2018
  Вид на сместување | Период на престој 05.03-31.03.2018 03.01-19.01.2018      
  Еднокреветна соба 1            50.00 €           72.00 €          117.00 €           62.00 €           58.00 €
  Двокреветна соба - стандард 2+1            64.00 €           91.00 €          147.00 €           78.00 €           74.00 €
  Двокреветна соба - large 2+2            72.00 €          100.00 €          156.00 €           87.00 €           82.00 €
  Едноспален апартман  2+2            81.00 €          109.00 €          164.00 €           96.00 €           91.00 €
  Едноспален апартман - лукс  2+2            90.00 €          118.00 €          173.00 €          105.00 €          100.00 €
  Минимален престој - 5 ноќевања.
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, ски гардеробер, сеф, интернет, паркинг
  Дополнителни услови
  Деца до 1.99 год. - бесплатно
  ▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - бесплатно
  ▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст од цената за лице
  ▪ Возрасен на дополнително легло во соба - 20% попуст од цената за лице
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 80€, дете - 40€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден