Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Неи пори

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ВИЛА „КАТЕ” – НЕИ ПОРИ

  €100,00
  ВИЛА КАТЕ се наоѓа на 200 метри од плажа. Располага со трокреветни студија и дуплекс апартмани (две одвоени спални и кујна). Секое студио / дуплекс има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се доплаќа 5евра на ден).

  ВИЛА „ХРИСТОС” – НЕИ ПОРИ

  €80,00
  ВИЛА ХРИСТОС се наоѓа на 70 метри од плажа. Расоплага со троктеветни студија и петокревети / шестокреветни апартмани и дуплекс апартмани сите лоцирани на втори кат. Секое студио/апартман има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се доплаќа 5евра на ден) и Wi-Fi. Сместувањето е Б категорија. Опис: Студио – една просторија со кујна, брачен и единечен кревет. Апартман – две простории од кои во едната има кујна и брачен кревет и втората просторија во која има брачен и единечен кревет. Дуплекс апартман - со три простории, една спална со два брачни кревети, втора спална со брачен и единечен кревет и посебно кујна.

  ВИЛА „АМЕЛИЈА” – НЕИ ПОРИ

  €90,00
  ВИЛА АМЕЛИЈА се наоѓа на 80 метри од плажа. Распoлага со трикреветни студија и петокреветни дуплекс апартмани. Секоја соба има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се доплаќа) и Wi-Fi. Вилата нема крпи Координати: 39.97852607071653, 22.646917081864757

  ВИЛА „ВИКТОР” – НЕИ ПОРИ

  €100,00
  Вила ВИКТОР се наоѓа во мирен дел на Неи Пори, на околу 250 метри од плажата.Распoлага со четирикреветни студија сите лоцирани на вториот кат. Секое студио има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се доплаќа) и Wi-Fi. Координати: 39.97354208315058, 22.65693388665175