Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Производот е означен со 'egipet'

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Elysees Dreams Beach Hotel

  €349,00
  www.elyseeshotel.net Локација: Хотелот има прекрасна приватна песочна плажа, одвоена од истиот со улица меѓутоа хотелот е поврзан со плажата со мост кој е изграден изнад улицата. Оддалечен е 1км од Мемше, 3км од Сакале, 5км од аеродром. Соби: Има 130 соби и 48 апартмани, сите со бања, фен, САТ ТВ, телефон, сеф, мини бар и клима уред. Содржини: Покрај главниот ресторан, хотелот има и ресторан а ла карт и два бара на самата плажа, еден бар покрај базенот, дискотека, фризерски салон, интернет центар, продавници и др. Спорт и забава: Хотелот има два отворени базени и еден детски, теретана, спортови на вода, пинг понг, билјард, одбојка на песок, спортови на вода, центар за нуркање, спа центар, игралиште за најмладите на самата плажа и др..

  Grand Seas HOSTMARK Resort 4****

  €369,00
  ХОТЕЛ СО ЕКСКЛУЗИВИТЕТ ЗА МАКЕДОНСКИ ПАЗАР www.grandseas-hostmark.com Локација: Сместен е на преубава песочна плажа со природна лагуна, оддалечен 12км о центарот на Хургада и 8 од аеродромот. . Соби: Вкупно има 230 соби, секоја со бања, фен, САТ ТВ, телефон, мини бар, клима уред, сеф, балкон или тераса.. Содржини: Хотелот има главен ресторан во кој се служат специјалитети од целиот свет, 2 а ла карт, 3 бара, дискотека, интернет центар, продавници, менувачница, фризерски салон.. Спорт и забава: Голем базен со дел за деца, 2 тениски терени, пинг понг, билјард разни спортови на вода, центар за нуркање, спа центар, мини клуб, забавен парк на плажа со анимации за најмладите.

  Hilton Hurghada Resort 5*****

  €519,00
  www.hilton.com Локација: Еден од најпознатите семејни хотели кој се наоѓа во јужниот дел на Хургада во Мемша , на самата песочна плажа, на 4км од центарот на Хургада и 6км од аеродромот. Соби:329 елегантно уредени соби, со бања, сателитска ТВ, клима уред, сеф, мини бар, балкон или тераса. Содржини: Три ресторани, 7 барови, дискотека, интернет центар, козметички салон, базени со тобогани.. Спорт и забава: Два базена, две тениско игралишта, затворен базен, теретана, куглање, билјард, пинг понг, одбојка на плажа, центар за нуркање и бројни активности на вода. Современ спа и фитнес центар. Активности и анимации за најмладите.

  Jasmine Palace 5*****

  €410,00
  Jasmine Palace http://www.jasminepalaceresort.com/ Jasmine Palace e хотел кој е отворен во 2014 година, комплекс облагороден со градина, опкружена со блокови на сместувачки единици, главна зграда , приватна плажа и базен. На оддалеченост на 12 км од аеродромот во Хургада и 15 км од Новата Марина. Покрај главниот ресторан нуди уште 5 ресторани каде можете да ја пробате богатата понуда на врвни специјалитети од различни кујни од светот. Пијалоците се сервираат во 6 барови, каде што е достапна и вечерната забава. Многу спортски активности се достапни на барање како билијард, спортови на вода и и групни активности. Хотелот има 690 стандардни, делукс ( некои со поглед на базен ) и фамилијарни соби ( со две посебни соби ), некои од нив со поглед на базен (со доплата) или со поглед на градина. Стандардните соби се со помошни легла, тоалет, фен , клима уред, сеф, мини бар ( со доплата ) сателитска програма , телефон, балкон или тераса. На плажата еден дел е со кореален гребен околу 700 м каде се препорачуваат обувки за во вода, интересен за љубителите на подводниот свет , понтонски мост преку кој можете да одите до коралите, бродовите или каде можете да се капете во морето. Услуга: All Inclusive Early booking цените се валидни за резервации до 30.04 со 50% уплата

  Jaz Aquamarine Hurghada 5*****

  €0,00
  Jaz Aquamarine Hurghada https://www.jazhotels.com/hurghada/hotels/jaz-aquamarine.aspx?src=af&_affclk=adn:3817::EAIaIQobChMI3Kjqisby4AIVR8-yCh05sAG9EAAYASAAEgI2XPD_BwE:8002y1 Jaz Aquamarine Resort се наоѓа на јужниот дел на Хургада, Jaz Aquamarina Resort има сопствена приватна плажа и нуркачки клуб. Располага со 20 базени, 3 аква паркови и голем број на ресторани и барови. Jaz Аквамарин собите вклучуваат луксуз. Тие доаѓаат опремени со ТВ и минибар. Семејни соби вклучуваат посебна дневна област со софи. Некои соби имаат панорамски поглед на море или поглед на базен. Jaz Аквамарин има 7 ресторани, од кои 4 се ресторани со a la carte (Азиска, Италијанска, Либанска). Во вечерните часови, во театарот е обезбедена забава во живо. Mividaspa центарот вклучува и нуди заживување со третмани: терапии со вода, масажи, програми за релаксација и услуги за убавина на дополнителни трошоци. Jaz Аквамарин нуркачкиот центар е идеално место од каде да се истражува Хургада - коралниот гребен. Во попладневните и вечерни часови хотелот организира и разни анимации за своите гости. Услуга: All Inclusive Early booking цените се валидни за резервации до 30.04 со 50% уплата

  Jaz Makadina 5*****

  €0,00
  Jaz Makadina се наоѓа на самата плажа и има прекрасен поглед кон Црвеното Море. Тој располага со отворен базен и сопствена плажа. Собите се пространи, климатизирани со сателитска ТВ и балкон. Сите соби имаат модерен мебел и нудат погледи кон Црвеното Море, кон базенот или убавата градина . Ресторанот Ел Масри служи интернационална кујна за појадок, ручек и вечера. Коктели, алкохолни и безалкохолни пијалоци се достапни во барот Ел Коба, кој се наоѓа покрај базенот. Можете да нарачате лесни јадења во снек бар на Ал Сакала и ресторанот на плажа. Хотелот има спа центар Mividaspa -понудата вклучува освежување и третмани за регенерација, терапија со вода, масажа, парна соба, како и програми за релаксација и козметички услуги, спортови на вода, нуркање, едрење, возење на велосипед.(со доплата) На 4 километри од Макади се наоѓа аква парк со 50 различни слајдови за возрасни и деца.

  egipet