Понуди
  Filters
  Пребарување

  Ханиоти

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ВИЛА „МОЛОС БИЧ ЛУКС” – ХАНИОТИ

  €199,00
  Вила МОЛОС БИЧ ЛУКС се наоѓа на 100 метри од Молос бич – најпознатата плажа во Ханиоти. Вилата располага со дуплекс апартмани со една и две спални. Дуплекс апартман со две спални на две нивоа – дневен престој со кујна и гарнитура за седење и на спрат две спални соби со по два кревети. Дуплекс апартман со три спални на три нивоа – дневен пресој со кујна и гарнитура за седење, една спална и купатило, на спрат уште еден дневен престој со кујна и гарнитура за седење и на третото ниво две спални соби со по два кревети. Апартманите се со комплет опремена кујна, бања со туш, ЛЦД ТВ, клима уред (вклучен во цена) и Wi-Fi, секој со свој балкон со гарнитура за седење и маса.

  ВИЛА „PANORAMA LUX“ – ХАНИОТИ

  €110,00
  Вила Панорама LUX е нова вила на главниот влез во Ханиоти и е одалечена од плажа 5-7 мин. Вилата се состои од поедини објекти со по два апартмани (по еден на приземје и на прв спрат). Секој апартман има одвоена спална соба со брачен кревет и два единечни кревети во собата за дневен престој каде се наоѓа и комплетно опремената кујна. Сите соби нудат прекрасен панорамски поглед на градот и морето, тераси, клима уред (вклучен во цената), WiFi интернет, и паркинг во непосредна близина. Вилата е идеален избор за оние кои сакаат мирен одмор надвор од секојдневниот метеж, а сепак блиску до центарот и плажа.

  ВИЛА „СОФИЈА” – ХАНИОТИ

  €75,00
  Вила Софија се наоѓа во централниот дел на Ханиоти, одалечена 80 метри од плажа. Располага со трокреветни студиjа и четворокреветни апартмани на први и втори кат. Секое студио/апартман е опремено со мини кујна со фрижидер, бања, балкон, ТВ, Wi-Fi и клима вклучена во цена.
  Опис: Студио – една просторија со брачен и единечен кревет со кујна.
  Апартман – две простории, спална со брачен кревет и дневен престој со кујна и два единечни кревети.