Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Египет Лето 2023

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ALBATROS BEACH RESORT 4****

  €0,00
  Albatros Beach Resort http://www.beachalbatrosresort.website/ Хотелот Beach Albatros Hurghada е луксузен хотел кој им овозможува на гостите да одморат од секојдневието, да уживаат и да се релаксираат во волшебствата на Црвеното море и топлото време. Хотелот со 4* кој наликува на аквариум се наоѓа на сама плажа и е опкружен со градини полни со зеленило, прекрасни базени, кристално сино море и поглед кој воодушевува и смирува. Оддалечен е само 15 минути возење од аеродромот во Хургада и 20 минути од центарот на градот. Хотелот им овозможува на гостите да уживаат во водените спортови и совршен е за сурфање. Неговата долга плажа е идеална за долги вечерни и утрински прошетки. Услуга: All Inclusive

  Meraki Beach Resort 4****

  €0,00
  Овој новоотворен хотел се наоѓа на една од најубавите плажи на овој дел на Хургада. Хотелот има 270 соби, сите со купатило со туш,модерно обработени и опремени со сателитска ТВ, телефон, мини фрижидер, клима и т.н. Хотелот е наменет само за возрасни лица.

  Albatros White Beach 5*****

  €0,00
  Локација: Хотелскиот комплекс се простира на 800 метри песочна плажа, одалечен 45 км од Хургада. Соби: Сите соби се опремени со клима, SAT TV, телефон, купатило, сеф, фен, мини бар и балкон или тераса. Содржина:Хотелот располага со 3 ресторани, неколку барови од кој еден е покрај базенот, дискотека, базен, продавници, теретана, пинг понг, терени за тенис и одбојка билијард, аеробик. За најмалдите гости има детски базен, игралиште и детски клуб. Услуга: Half Board

  Desert Rose Resort 5*****

  €0,00
  ХОТЕЛ СО ЕКСКЛУЗИВИТЕТ ЗА МАКЕДОНСКИ ПАЗАР Локација: Хотелскиот комлекс е сместен во прекрасна градина на простор од 300 000 м2 , покрај самата песочна плажа долга 1км.Од стариот гратски сентар на Хургада, Сакале, е оддалечен 14км а од новиот центар Мемше 9км и само 2км од аеродромот. Соби: Хотелот има 912 соби и апартмани современо опремени, со бања, ЛЦД САТ ТВ,клима, сеф, мини бар. Содржини: Еден главен и два а ла карт ресторани, 8 барови, дискотека, интернет центар, театар на отворено. Спорт и забава: На располагање на гостите се три базени, од кои еден олимписки, со посебен дел за најмладите, игралишта за одбојка, фудбал, тенис, билјард, пинг понг, спортови на вода, спа центар,фитнес сала. Хотелот организира разни анимации за своите гости.

  Sea Star Beau Rivage 5*****

  €0,00
  www.seastar-beaurivage-hrg.com Локација Хотелот е смстен на самата песочна плажа од каде понтонски мост води до коралскиот гребен. Оддалечен е 2км од стариот дел на Хургада Ел Дахар, 9км од центарот Сакала и 10км од аеродромот. Соби Хотелот располага со 293 соби сите со бања, фен, САТ ТВ, телефон, клима уред, флижидер, балкон или тераса. Содржини Покрај главниот ресторан хотелот располага и со свој рибен ресторан, италјански и грил ресторан, повеќе барови меѓу кои и панорамски бар, дискотека, фризерски козметички салон, сала за интернет. Спорт и забава Три хотелски базени, билјард, пинг понг, одбојка на плажа, мини голф, центар за нуркање, спа центар. Детски базен и дискотека.

  Steigenberger Al Dau Beach Hotel 5*****

  €0,00
  www.steigenbergeraldaubeach.com Локација: Еден од најлуксузните хотели во Хургада, сместен на самата песочна плажа долга 400м, во новиот дел на Мемше. Од центарот на Хургада е оддалечен 4км, а од аеродромот 6км. Соби: Има 389 модерно опремени соби со бања, мини бар, сеф, клима, сателитска Тв, приклучок за интернет, балкон или тераса. Содржини: еден главен и три а ла карт ресторани, 5 барови и дискотека. Спорти забава: неколку странични базени со посебен дел за најмладите, lazy river, пикадо, пинг понг, терен за голф, одбојка на плажа, игралиште за фудбал и кошарка, ватерполо, центар за нуркање и бројни активности и спортови на вода. Современо опремен спа центар, фитнес сала.