Close
Понуди
  Filters
  Search

  Острови

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Санторини Лето 2021 - Сопствен превоз

  €51.00
  Хотел Мементо 3* се наоѓаа во местото Периса, на 100м од преубавата песочна плажа во близина на многу beach барови , ресторани , таверни и ноќни клубови. Секоја соба располага со сопсвено купатило (бања), балкон/двор, фрижидер,TV, AC, WI – FI вклучено во цена. Секјдневно одржување на хигиена на собите и на секој три дена се менуваат постелнина и пешкири.Појадокот е континентален. Во хотелот Memento Perisa секоја соба поседува сопствена кујна и хотелот има сопствен базен.