Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Халкидики - Касандра

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ВИЛА „ELLI“ – НЕА ФЛОГИТА

  €69,00
  НЕА ФЛОГИТА, туристичко место,на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики, бистрината на водата, авенијата на палмите, боровите, бујната вегетација, многубројните ресторани, продавници и детски забавни паркови. Сето ова ќе Ви ги исполнат деновите на Вашиот одмор незаборавни. На само 5-7 минути возење ве пресретнува н градот Неа Мудања еден од најголемите градови во областа Халкидики.

  ВИЛА „HAUS LITEA“ – ПОТИДЕА

  €80,00
  Вилата се наоѓа во мирното летувалиште Потидеа на почетокот на првиот крак на полуостровот Халкидики, Касандра, на околу 65 км од Солун. Од плажа е одалечена 20 метри. Сместувањето е во 1/2 и 1/3 студиа и 1/4 апартмани (две простории, спална со брачен кревет и дневна со два оделни кревети) во два блока А и Б (позади блок А). И студиата и апартманите се со: опремена кујна, купатило, клима уред ( вклучен во цената) и TВ. Вилата располага со сопствена уредена плажа со лежалки чие користење за гостите од вилата е без дополата.

  ВИЛА „JOZEF“ – ФЛОГИТА

  €85,00
  Вилата се наоѓа во Флогита. Од плажа е одалечена 100 метри и е во првата линија на вили. Располага со 1/5 дуплекс апартмани со две спални и дневна-кујна, 1/2+2 апартмани со два единечни кревети во спалната и кревет на расклопување во кујната и 1/4 студиа со брачен кревет и два единечни кревети. Сите соби се со опремена кујна, сопствена бања, ТВ, клима уред (вклучен во цената).

  ВИЛА „KONSTANTION I DESPINA“

  €80,00
  Вилата се наоѓа во мирниот дел на Флогита. Од плажа е одалечена од 5-7 мин. (околу 450м.), додека од центарот на Флогита околу 10 мин. Вилата располага со 1/6 дуплекс апартмани со две спални соби со по два кревета и дневна-кујна каде се наоѓаат уште 2 кревета. Сите соби се со опремена кујна, сопствена бања, ТВ, клима уред (вклучен во цената). Гостите кои патуваат со сопствен превоз имаат можност да ги паркираат своите возила во непосредна близина на вилата. Вилата е комплетно нова и е идеална за оние кои сакаат квалитатено и пространо сместување и мирен одмор.

  ВИЛА „NEMESIS“ – АФИТОС

  €85,00
  Вила Немезис се наоѓа во мирниот дел на најживописното гратче на Касандра– Афитос, одалечена на 50м. од центарот и на 350м. од плажа (до плажата може да се стигне и со возило). Вилата располага со 1/4 пространи и модерни студиа кои се со комплетно опремена реновирана кујна, купатило, клима уред (вклучен во цената) и сат. ТВ. До самата вила има и паркинг кој им стои на располагање на гостите – бесплатно. Вила Немезис е одличен избор за млади или фамилии кои сакаат активен одмор, блиску до центарот на Афитос кој е изграден по традиционален архитектонски стил, а притоа блиску до прекрасната песочна плажа.

  ВИЛА „SHARK“ – ФЛОГИТА

  €70,00
  Вилата се наоѓа во грaдчето Неа Флогита познато по бројните таверни, ресторани барови, чистото море и убавата плажа. Од плажа е одалечена само неколку метри и е во првата линија на вили. Располага со 1/4 дуплекс апартмани со две спални и кујна на прв кат. Апартманите се со опремена кујна, сопствена бања, ТВ, клима уред (вклучен во цената).

  ВИЛА „МIHALIS“ – НЕА ФЛОГИТА

  NT102-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај-копирај
  €0,00
  Локација: 300м од плажа
  Опременост на соби: клима, WC бања ,TV сателитска, балкон
  Хотелски содржини: ресторан, бар, базен, џакузи, фитнес центар, билијард, игрoтека, Wi – Fi