Понуди
  Filters
  Пребарување

  Острови

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Атина Студиос - Голден бич

  €109,00
  Вила Атина Студиос е лоцирана во Скала Потамија на 70 м. од самата плажа Голден бич. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студија (француски лежај и класичен лежај или софа), , опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi - Fi и сопствена тераса.

  АУГУСТОС Студиос - Трипити

  €109,00
  Вила Аугустос Студиос е лоцирана во Трипити, вилата има прекрасно уреден двор со зеленило и базен со лежалки. Вилата е на 200м. од плажа и располага со 1/2+1 и 1/3 студија, опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi - Fi и сопствена тераса. Има сопствен паркинг.

  Вила Александра - Лименас

  €85,00
  Вила Александра е лоцирана во Лименас во близина на шеталиштето со таверни и дуќани , на 300 м. оддалеченост до најблиската плажа и околу 700 м. од градската плажа. Вилата е поскромно уредена и располага со 1/2 и 1/3 студија, опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi - Fi и сопствена тераса. Вилата нема паркинг.

  Вила Периклис - Скала Потамиа

  €119,00
  Вила Перилкис е лоцирана во Скала Потамиа на 150 м. оддалеченост до плажа. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студија како и 1/4 апартман, опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi - Fi и сопствена тераса.

  МАРТИ Ресорт - Скала Сотира

  €119,00
  Марти Ресорт е лоциран во Скала Сотира на самата плажа . Вилата располага со 1/2, 1/2+1 студија (два класични кревети и софа) и 1/3+1 апартман , опремени со нов модерен мебел, мини фрижидер, ТВ, фен, клима (со доплата),Wi - Fi и сопствена тераса. Вилата има сопствен убаво уреден двор со ресторан и базен со лежалки детско катче. Вилата има сопствен паркинг.

  ОРАМА Студиос - Скала Сотира

  €129,00
  Вила Орама Студиос е лоцирана во Скала Сотира на самата плажа . Вилата располага со 1/2, 1/2+1 студија (два класични кревети и софа) и 1/4 апартман , опремени со нов модерен мебел, мини фрижидер, ТВ, клима (со доплата),Wi - Fi и сопствена тераса. Вилата има сопствен убаво уреден двор со кафе бар и катче за деца. Вилата има сопствен паркинг.

  ТЕОДОРА Студиос & Апартмент - Лименарија

  €89,00
  Вила ТЕОДОРА Студиос & Апартмент е лоцирана во Лименарија на шеталиштето со таверни и дуќани , на сама плажа. Вилата располага со 1/3 студија, 1/4 студија како и 1/4 апартман, опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi - Fi и сопствена тераса.

  ХЕЛИОС Гарден апарт хотел - Лименас

  €69,00
  Вила Хелиос Гарден апарт хотел е лоцирана во мирниот дел на Лименас на оклу 10 мин. од градската плажа и центарот и на околу 300 метри. од првата најблиска плажа. Вилата располага со 1/2 студија, опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi - Fi и сопствена тераса. Вилата располага со базен и лежалки ( бесплатно користење), сместен во двор уреден со зеленило. Има сопствен паркинг.