Понуди
  Filters
  Пребарување

  Халкидики - Касандра

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Hotel " Potidea Golden Beach" Nea Potidea

  €199,00
  Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Неа Потидеа Hotel - Nea Moudania, 9,2 km | Hotel - Nea Fokea 11,5 km | Hotel - Afytos 16,6 km | Hotel - Kalithea 19,5 km Плажа:на неполни 2 минути пешачење, песочна плажа. Услуга: ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, ужина,вечера+безалкохолни пијалоци (кафе, чај, сок...) Интернет: Доплата на рецепција Сместување: сите соби се опремени со соодветен број на редовни и дополнителни легла, телевизор, фрижидер, фен за коса, купатило со туш, балкон, клима (со доплата), можност за бебешко креветче (baby cot) - на барање, бесплатно. Чистење на собите: 6 пати неделно; Промена на крпи и постелнина: 3 пати неделно; Постелнината, перниците и бројот на крпи во собата е во согласност со бројот на легла во истата. Хотелски содржини: Во склоп на хотелот има: лоби бар, основен ресторан каде што се служи: појадок, ручек, ужина и вечера; Базен и бар на базен, опремени со лежалки, чадори и простор за релаксирање. All Inclusive Concept: Ресторан: Појадок од 07:30 до 09:30 Ручек од 13:00 до 14:30 чај, кафе, ужина од 15:30 до 17:00 Вечера од 19:00 до 21:00 Со појадокот се служи сок од апарат, вода и кафе За ручек, вечера и на базен се служат следниве пијалоци: Точено пиво Узо Бренди Црвено вино Бело вино Рецина (ароматизирано грчко вино) Кока Кола Спрајт Фанта Газирана вода Филтер Кафе Важна напомена: При користење на лежалки и чадори на плажа строго е забрането консумирање на храна и пијалоци купени надвор од хотелот / барот на плажа. Истите се достапни и можат да се купат во барот на плажата. Хотелски содржини и услуги Рецепција 24/7 Активности во близина на хотелот Надворешен базен Оброци Појадок (швед. маса) Ручек (швед. маса) Вечера (швед. маса) сите соби се опремени со Балкон ТВ Фен Бања со туш кабина локација X Координати: 40.191037 Y координати: 23.334988